Pranie
wodne

W Naszej pralni wykorzystujemy pranie wodne w systemie Wet-cleaning. Wet-cleaning jest wprawdzie praniem na mokro, ale różni się znacząco od systemu stosowanego w pralkach domowych.

W Naszym systemie używamy bardzo niewielką ilość wody, a ruchy bębna są bardzo delikatne. Czynniki te oszczędzają tkaninę i nie powodują tak zwanych zmechaceń.

Dodatkowo użycie profesjonalnych środków piorących, które są bardzo skuteczne i delikatne, pozwala na krótszy kontakt odzieży z detergentem bez uszczerbku dla jakości prania.

wet cleaning system

System prania
delikatnych tkanin

Wet-Cleaning to system specyficznego, oszczędzającego tkaninę prania wodnego. Jest wykorzystywany do prania tkanin bardzo delikatnych takich jak: jedwab, wiskoza, wełna, angora, jak również do prania garniturów, garsonek, sukien ślubnych i komunijnych, delikatnych zasłon i firanek, mundurów i wszelkich galowych strojów i kostiumów oraz specjalistycznej odzieży sportowej i ochronnej.

Stosujemy go wszędzie tam gdzie pranie wymaga specjalnej ostrożności, a nie zawsze można przeprowadzić czyszczenie w rozpuszczalniku.

system prania delikatnych tkanin